Hakkımızda

GOLD ENERGY, “Altın Enerji” ismiyle kurulduğu 2008 yılından bu yana aktif olarak enerji ve elektrik sektöründe faaliyet gösteren ve alternatif çözümlerle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemiş bir firmadır. Aynı zamanda GOLD ENERGY, üretmiş olduğu bu çözümleriyle, kullanıcılara daima minimum maliyet ve yüksek verimli seçenekler sunan, bunları uygulayarak sonsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla hareket eden bir markadır. Bunun yanı sıra sunmakta olduğu ürün, hizmet ve enerji çözümlerini günden güne yenileyerek günün teknolojisine uygun sistemler geliştirmeyi kendine ilke edinmiştir.

Ana ürün gruplarımız arasında güneş ve rüzgar enerjisi sistemleri, güneş enerjili aydınlatma ürünleri, LED aydınlatma ürünleri, güç transformatörleri, orta ve yüksek gerilim ekipmanları, panolar, iletim hattı ve çelik yapılar bulunmaktadır. Ayrıca talep edilen farklı ürün grupları için çalışmalar yapılarak ürün tedariği tarafımızca sağlanabilmektedir.

Siz de tüm bu hizmetlerden yararlanmak ya da sunduğumuz ürünler hakkında bilgi almak için bize iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.